Era otevřela již sedmdesáté Finanční centrum

29. 9. 2012 17:24

Distribuční síť Ery se během září rozrostla o další 4 obchodní místa. Nová Era finanční centra se nachází v Mariánských lázních, Přerově, Blansku a také v Olbrachtově ulici na Praze 4. Klienti Ery a Poštovní spořitelny tak mají k dispozici už 70 Era finančních center po celé České republice. Do konce letošního roku dojde ke zprovoznění ještě dalších 4 poboček.

Era otevřela již sedmdesáté Finanční centrum
Foto: erasvet.cz
Popisek: Era

„Nové Era finanční centrum na Praze 4 disponuje mimo standardní výbavy také depozitním bankomatem, který umožňuje klientům peníze nejen vybírat, ale i vkládat na účet. Pobočka se nachází v těsné blízkosti stanice metra Budějovická, tudíž jde o velice frekventovanou oblast. Jsme přesvědčeni, že vkladový bankomat zde bude hojně využíván a ušetří našim klientům spoustu drahocenného času," říká Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Obchodu a distribuce Poštovní spořitelny.

Až do konce září je na všech pražských a řadě dalších Era finančních centrech po celé České republice spuštěn projekt Era eScribe, díky kterému mohou neslyšící a sluchově postižení pohodlně sledovat odpovědi klientského pracovníka na monitoru počítače. Stačí, aby si zákazník o tento přepis požádal, a pracovník pobočky se telefonicky spojí s přepisovatelem, kterého zajišťuje Česká unie neslyšících. Oba účastníci rozhovoru tak mají jistotu, že neslyšící klient dostal všechny potřebné informace a správně jim porozuměl.

 Součástí všech nových Era finančních center je také samoobslužná zóna, tzv. Era point, který se začal postupně zavádět na konci loňského roku. Jde o unikátní přístroj s připojením na internet, na němž si klienti i neklienti mohou vyřídit své potřebné záležitosti v elektronickém bankovnictví nebo získat informace o produktech. Era point ocení hlavně ti, kdo plně neovládají elektronické bankovnictví, protože pracovníci Finančního centra jim jednoduše předvedou a vysvětlí, jak ovládat účet, jak zadat příkaz nebo jak se podívat na historii. Finanční centra vybavená Era Pointem jsou označena speciálním piktogramem (viz. obrázek).

Era finanční centrum    Adresa    Otevírací doba
 Mariánské lázně     Chebská 15     9:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00
 Praha     Olbrachtova 1946/64     9:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00
 Blansko     Rožmitálova 12     9:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00
 Přerov     Wilsonova 17     9:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků.

Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a. s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Nejvíc nebytových budov bylo postaveno na Moravě

12:13 Český statistický úřad: Nejvíc nebytových budov bylo postaveno na Moravě

Nebytových budov se v roce 2018 postavilo meziročně o 50,7 % více. Nejvíce jich bylo postaveno v Jih…