FN Hradec Králové se zapojuje do dvou projektů hodnotících spokojenost pacientů nemocnic

03.05.2022 16:34 | Tisková zpráva

Fakultní nemocnice Hradec Králové se v letošním roce zapojuje do dvou projektů hodnotících spokojenost pacientů nemocnic v České republice. Během měsíce května se mohou hospitalizovaní zúčastnit průzkumu Ministerstva zdravotnictví České republiky Národní hodnocení spokojenosti pacientů a od května do srpna se uskuteční hodnocení spokojenosti ambulantních pacientů pod záštitou HealthCare Institute o.p.s.

FN Hradec Králové se zapojuje do dvou projektů hodnotících spokojenost pacientů nemocnic
Foto: fnhk.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové

„Tyto průzkumy jsou pro nás důležité, protože díky nim získáváme zpětnou vazbu, která pomáhá zacílit na oblasti, kde můžeme péči o pacienty nadále zlepšovat,“ uvedl ředitel FN HK prof. MUDr. Vladimir Palička, CSc., dr. h. c.

Ve FN HK hospitalizovaní pacienti mohou hodnotit spokojenost vyplněním formuláře, který dostanou před propuštěním z nemocnice. Například v roce 2021 se zapojilo ve FN HK na 1200 pacientů, kteří poskytli převážně pozitivní hodnocení. Bližší informace o průzkumu spokojenosti je možné najít ZDE.

Letos se FN HK zapojuje také do projektu organizovaného společností HealthCare Institute o.p.s. Nemocnice ČR 2022 a to v oblasti hodnocení spokojenosti ambulantních pacientů. Podrobnosti o projektu je možné najít ZDE.

Fakultní nemocnice Hradec Králové v minulých letech v hodnocení projektu společností HealthCare Institute o.p.s. opakovaně uspěla v několika oblastech, například loni vybojovala mezi fakultními nemocnicemi v hodnocení bezpečnosti a spokojenosti zaměstnanců nemocnic první místo a třetí byla mezi fakultními nemocnicemi v oblasti finančního zdraví.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

aktivistická politika STAN

To jste zhodnotil přesně, i já jsem z vývoje hnutí jako její (nyní už bývalý) volič zklamaný. Čím ale mslíte, že to je, že se tak odchílila od svých kořenů? Je za tím nové vedení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Centrum Amelie: Sbírka vánočních ozdob a dekorací na podporu lidí s rakovinou a jejich rodin

20:29 Centrum Amelie: Sbírka vánočních ozdob a dekorací na podporu lidí s rakovinou a jejich rodin

Od 3. října do 30. listopadu bude probíhat již 4. ročník sbírky vánočních ozdob a dekorací na podpor…