FN Olomouc pořádá od března akreditovaný kurz pro sanitáře

27.01.2018 11:40

Zájemcům, kteří chtějí pracovat ve zdravotnictví a jsou ochotni se vzdělávat, nabízí Fakultní nemocnice Olomouc možnost absolvovat kurz Sanitář, který je akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR. Kurz bude zahájen 1. března 2018 a potrvá tři měsíce.

FN Olomouc pořádá od března akreditovaný kurz pro sanitáře
Foto: fnol.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Olomouc - logo

Kurz je rozdělený na část teoretickou a praktickou. Teoretická část zahrnuje 100 vyučovacích hodin, vždy v odpoledních hodinách. Praktická část kurzu má 80 vyučovacích hodin, které budou probíhat na akreditovaných odborných lůžkových a ambulantních odděleních Fakultní nemocnice Olomouc.

Absolvent bude připravený zajistit základní ošetřovatelskou péči, spolupracovat v rozsahu svých činností při poskytování specializované ošetřovatelské péče, bude schopen poskytnout první pomoc, osvojí si psychologický přístup k pacientům a získá zkušenosti z týmové práce s příslušníky jiných profesí ve zdravotnictví. Absolvování kurzu akreditovaného Ministerstvem zdravotnictví ČR zvýší možnosti uplatnění u poskytovatelů zdravotních služeb a v zařízeních následné péče.

Kurzovné činí 5 000 Kč.

Přihlášky s životopisy zasílejte na e-mail michaelanatalie.konecna@fnol.cz?. Doplňující dotazy vyřizujeme e-mailem nebo telefonicky: +420 734 180 880.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

22:11 Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a. s., je připravena realizovat stavbu parkovacího domu, který za…