FNUSA: Daruj krev s Jedním světem a vyhraj vstupenky na festival

29. 2. 2020 10:49

Udělat dobrý skutek a ještě k tomu vyhrát vstupenky na filmové projekce festivalu Jeden svět mohou zájemci ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Stačí do 25. března přijít do odběrového centra Krevní banky, zapojit se podpisem a sdílet odsud fotku na sociálních sítích s #darujsjednimsvetem.

FNUSA: Daruj krev s Jedním světem a vyhraj vstupenky na festival
Foto: FNUSA
Popisek: FNUSA
reklama

 

Každou středu bude vylosován jeden výherce dvou festivalových vstupenek. Vybírat se bude vždy ze všech zúčastněných, takže ti, kteří darují už ze začátku akce, budou mít větší šanci na výhru i pestřejší výběr festivalových projekcí. Odběrové termíny jsou standardně v pondělí a středu od 6:15 do 9:45, prvodárci mohou přijít i bez objednání. Více informací o odběrech ZDE

„Akci Daruj krev s Jedním světem pořádáme už podruhé a jsme moc rádi, že letos můžeme propagovat nejen dárcovství krve jako takové, ale i nové odběrové centrum ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Teď už se nikdo nemůže vymlouvat na to, že je pro něj darování nedostupné,“ řekl hlavní koordinátor brněnského festivalu Dan Petrucha, který krev sám pravidelně daruje.

V tomto týdnu do odběrového centra FNUSA zavítali již první dárci, mezi nimi také Jakub Groman: „Nikdy dříve jsem krev nedaroval, byla to pro mě tedy premiéra a i přes mírnou nervozitu vše proběhlo hladce a překvapivě rychle. Personál odběrového oddělení byl velmi milý a ochotný, což dopomohlo k celkově příjemné atmosféře,“ okomentoval s úsměvem svůj první odběr v životě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní muzeum vytváří virtuální vzdělávací program pro děti

14:50 Národní muzeum vytváří virtuální vzdělávací program pro děti

Národní muzeum je významnou součástí vzdělávacího systému naší republiky. I proto chce zůstat v kont…