FNUSA: Od příštího týdne rušíme návštěvy pacientů

18.10.2021 15:21 | Tisková zpráva

Vzhledem k nárůstu respiračních onemocnění a nárůstu pacientů s onemocněním COVID-19 s platností od tohoto týdne ruší Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně návštěvy pacientů. Doteď jsme umožňovali návštěvy dvakrát týdně, ve středu a v neděli.

FNUSA: Od příštího týdne rušíme návštěvy pacientů
Foto: FNUSA
Popisek: FNUSA

V současné době máme hospitalizovaných celkem 13 pacientů s nemocí COVID-19, z toho 4 pacienti jsou na anesteziologicko resuscitační klinice na umělé plicní ventilaci (dva z nich také na přístroji ECMO). Jsou ve velmi vážném stavu. Nejmladšímu je 43 let, nejstaršímu 81. Ani jeden z nich není očkovaný.

Dalších 9 pacientů leží na znovu otevřeném covidovém oddělení, 8 jich je ve středně těžkém stavu a na kyslíku nebo HFNO (ani jeden očkovaný), jeden je v lehkém stavu a je očkovaný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

22:30 SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

Státní veterinární správa (SVS) ve spolupráci s ministerstvem zemědělství s ohledem na šíření africk…