Finanční správa: Kontrolně-exekuční akce v holešovické tržnici byla velmi úspěšná

13.08.2017 7:32 | Zprávy

Finanční úřad pro hlavní město Prahu ve spolupráci s Celním úřadem pro hlavní město Prahu provedl dne 9. 8. 2017 kontrolně - exekuční akci v areálu tržnice Holešovice. Akce byla zaměřena jednak na kontrolu dodržování zákona o evidenci tržeb a současně na daňovou exekuci u daňových dlužníků.

Finanční správa: Kontrolně-exekuční akce v holešovické tržnici byla velmi úspěšná
Foto: financnisprava.cz
Popisek: Finanční správa ČR - logo

Zhruba u poloviny kontrolních nákupů bylo pracovníky Finanční správy zjištěno porušení zákona o evidenci tržeb, zejména v podobě nezaslání údajů o evidované tržbě a nevystavení účtenky kupujícímu. V těchto případech bude s prodejci zahájeno přestupkové řízení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Ceny za ochranu přírody uděleny

22:31 AOPK ČR: Ceny za ochranu přírody uděleny

Cena Agentury ochrany přírody a krajiny ČR se letos udělovala poosmé, již tradičně na konferenci Vyb…