Ford ještě posiluje akční nabídku Champions Edition!

07.10.2012 13:54 | Zprávy

Společnost Ford je nejdéle fungujícím oficiálním partnerem Ligy mistrů UEFA, nejprestižnější evropské fotbalové soutěže. Na oslavu dvaceti let úspěšné spolupráce vyhlašuje český Ford speciální nabídku Champions Edition

Ford ještě posiluje akční nabídku Champions Edition!
Foto: red
Popisek: Ford

V návaznosti na úspěšné partnerství s Ligou mistrů UEFA se Ford rozhodl představit českým zákazníkům jedinečnou akční edici vozů s logem UEFA Champions League.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

22:08 Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …