France, Doubravová nebo Pálek zažili adrenalin na Lipně
15.11.2024 7:42 | Komerční článek
Letos se už po páté konal jihočeský zážitkový trip „Jedeme dál…“ jižní Čechy Lipensko 2024. Interpreti, mezi kterými se letos objevili mladý písničkář z jižních Čech Fabián Berka, další jihočeská interpretka z Prachatic Maja Rose, která teď bojuje v televizní soutěži Československo má talent, blonďatá a sympatická zpěvačka Jarmila Zedníková. Dorazili i kolegové z pražských muzikálů a v jedné osobě manželé na psí knížku Charlotte Doubravová a Přemek Pálek a zpěvák, herec a producent Martin France, který dával tuto akci dohromady spolu s hlavním partnerem tripu a zážitků hotelem Element, kde se všichni zúčastnění potkali hned první podvečer.
Foto:
Martin France
Popisek: Martin France
reklama
V rámci tohoto večera byli interpreti pozváni na zahajovací přípitek k jezeru Lipno do restaurantu Neptunus Marina, kde kromě přípitku na interprety čekalo i překvapení v podobě přivítacího rautíku. Po přípitku se všichni zpěváci odebrali ku spánku zpět do domovského hotelu Element, aby den následující zvládli náročný den.
Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.