„Těší mě, že minulé ročníky gastrofestivalu se setkaly s velmi kladným ohlasem. Letos je pro návštěvníky připraveno překvapení v podobě zajímavé soutěže, která pochopitelně souvisí s gastronomií, ale dopředu nechci víc prozrazovat,“ říká náměstek hejtmana pro cestovní ruch Ivan Strachoň. „Gastrofestival Jak šmakuje Moravskoslezsko se stal v našem kraji příjemnou tradicí, kterou se budeme snažit i v budoucnu stále rozvíjet o nová gastropřekvapení,“ dodává náměstek Ivan Strachoň.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


