Generální ředitel Plzeňského Prazdroje postupuje do SABMiller Europe

9. 6. 2013 18:50

Doug Brodman, současný generální ředitel Plzeňského Prazdroje, byl jmenován komerčním ředitelem pro Evropu v mateřské společnosti SABMiller. Nový generální ředitel Plzeňského Prazdroje Paolo Lanzarotti se ujme svých pravomocí od 1. srpna 2013.

Generální ředitel Plzeňského Prazdroje postupuje do SABMiller Europe
Foto: red
Popisek: Plzeňský Prazdroj
reklama
Po téměř čtyřech letech v čele Plzeňského Prazdroje přejde Doug Brodman v červnu do evropského manažerského týmu SABMiller, kde bude působit jako komerční ředitel pro Evropu.
 
Pod vedením Douga Brodmana Plzeňský Prazdroj rozvíjel obchodní model, který umožňuje pružně reagovat na měnící se podmínky na trhu a budovat výkonnou a produktivní společnost, která bude úspěšná i v budoucnosti. K uspokojení poptávky spotřebitelů po větší různorodosti a širší nabídce výrobků společnost uvedla na trh řadu novinek (např. míchané nápoje z piva a ovocné šťávy, několik nových variant nejoblíbenějšího českého nealkoholického piva Birell, širší chuťové portfolio oblíbeného nápoje Frisco nebo svrchně kvašené pšeničné pivo Fénix). Prazdroj zároveň úspěšně nabídl spotřebitelům několik nových druhů praktických balení.
 
Bohaté mezinárodní zkušenosti pana Douga Brodmana v oboru, znalosti generálního managementu, obchodu a marketingu přispějí také k úspěšnému působení v nové roli a naplňování evropské komerční strategie SABMiller.
 
Novým generálním ředitelem Plzeňského Prazdroje byl s platností od 1. srpna 2013 jmenován Paolo Lanzarotti. Ve společnosti SABMiller působí od roku 2005 a pracoval na řadě pozic obchodního i generálního managementu v Itálii, Indii a na Slovensku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ombudsman: Nenávistné projevy na internetu – výzkum a doporučení

22:16 Ombudsman: Nenávistné projevy na internetu – výzkum a doporučení

Ombudsmanka Anna Šabatová se od roku 2016 intenzivněji věnovala problematice nenávistných projevů na…