HC Olymp Praha změří síly s Korunkou Luhačovice

16.10.2014 9:39

Občanské sdružení Korunka Luhačovice připravuje na sobotu 18. října 2014 další benefiční akci. Tentokrát to nebude koncert, ani módní show, ale charitativní hokejové utkání – Hokejová show pro Korunku Luhačovice.

HC Olymp Praha změří síly s Korunkou Luhačovice
Foto: Korunka Luhačovice
Popisek: Tým HC Korunka Luhačovice odehraje benefiční utkání proti HC Olymp Praha.

Benefice se uskuteční v zimním stadionu v Uherském Brodě. Zápas HC Olympu Praha v čele s hercem a moderátorem Martinem Dejdarem začne v 16.00 hodin. Proti týmu známých osobností nastoupí tým HC Korunka Luhačovice. Doprovodný program ale startuje před stadionem již ve 14.00 hodin.

„Před stadionem bude připraveno zábavné odpoledne pro děti i jejich rodiče. Zdarma budou přístupné nejrůznější nafukovací atrakce, třeba loď nebo chobotnice. Děti se mohou vydovádět i na trampolínách,“ řekla ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská. Hudební část odpoledne zajistí kapela Korunka band v čele s Josefem A. Náhlovským. Ten se také společně s herečkou Naďou Konvalinkovou zúčastní v 15.30 autogramiády.

Před stadionem bude také bohaté občerstvení. Lidé si budou moci zakoupit pravou italskou pizzu, kterou připraví italský kuchař. „Ten pro odpoledne připravuje speciální korunkové menu, část z prodej pizz navíc věnuje Korunce Luhačovice a my tak budeme moci obdarovat ještě více dětí,“ doplnila Veronika Záhorská. V 16.00 pak odstartuje hlavní program na stadionu. Slavnostní buly vhodí společně s ředitelkou Korunky Luhačovice také herečka Naďa Konvalinková.

HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, jenž vznikl v koprodukci České televize, společnosti Luxor Film a J.B.J.Film. Jedná se o tým, který má v seriálu jednu z hlavních rolí. V jeho řadách totiž hraje hlavní postava filmu, hokejista Jan Krol, kterého ztvárnil Martin Dejdar. A nejen on. V týmu Olympu se představí další herci, ale pochopitelně i hokejisté. V sobotu se na ledu představí mimo jiné i Pavel Nový, Pavel Richter, Pavel Richter mladší, Miloš Knor, Jiří Hrdina nebo Jiří Zelenka.

Výtěžek z exhibičního utkání bude věnován Korunce Luhačovice, která peníze předá potřebným dětem ve Zlínském kraji. „Máme seznam rodin, které potřebují finanční či materiální pomoc. Vybraným rodinám přímo na hokeji peníze předáme. Stejně tak podporujeme dlouhodobě i kojenecké a dětské centrum ve Valašském Meziříčí a dětské domovy v kraji,“ řekla ředitelka sdružení Veronika Záhorská.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká obchodní inspekce kontrolovala mixéry smoothie, většina byla v pořádku

19:27 Česká obchodní inspekce kontrolovala mixéry smoothie, většina byla v pořádku

Česká obchodní inspekce se zaměřila na kontroly mixerů pro smoothie, které jsou u spotřebitelů velic…