HZS ČR: Kontroly prostor únikových her začnou v nejbližších dnech

24.01.2019 12:00 | Zprávy

V souvislosti s tragickým požárem v prostorách únikové hry na severu Polska dne 4. ledna, vydal náměstek generálního ředitele HZS ČR pro prevenci a civilní nouzovou připravenost plk. Daniel Miklós pokyn, aby příslušníci jednotlivých HZS krajů provedli mimořádnou tematickou kontrolu v prostorách únikových her v ČR.

HZS ČR: Kontroly prostor únikových her začnou v nejbližších dnech
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Cílem kontroly je vyhodnotit stav plnění povinností na úseku požární ochrany při provozování únikových her s důrazem na zajištění volného úniku osob, volné průchodnosti komunikačních prostor a používání elektrických, plynových a jiných spotřebičů. Zvláštní důraz bude kladen na zajištění úniku osob z prostorů konání hry.

Časový harmonogram kontrol si budou stanovovat HZS krajů individuálně, dle svých časových možností. Počet kontrol není stanoven, avšak měly by probíhat u různých provozovatelů her.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Navrhujete prý omezení privilegií politiků

Jaké privilegia máte na mysli a jakým způsobem je omezit? Bude se to třeba týkat i zrušení imunity, která z vás dělá něco víc? Aspoň já to tak vidím. A ještě by mě zajímalo, jaké výdaje státu považuje za zbytečné a bude je chtít řešit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín nabízí dětem od tří let speciální prázdninovou nabídku

22:03 Zoo Zlín nabízí dětem od tří let speciální prázdninovou nabídku

Už od soboty 28. února budou moci děti zavítat do zoo pouze za 40 korun.