HZS ČR: Kontroly zaměřené zejména na prodej alkoholu dětem a hraní hazardních her

17.07.2019 15:02 | Zprávy

Hasičský záchranný sbor ČR se společně s Odborem protidrogové politiky Úřadu vlády ČR, Českou obchodní inspekcí, celníky a dalšími subjekty zapojil do kontrolní akce pořádané Policií České republiky HAD 2019 (HAZARD, ALKOHOL A DĚTI).

HZS ČR: Kontroly zaměřené zejména na prodej alkoholu dětem a hraní hazardních her
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Každé z dětí je pojištěno

V letošním roce probíhá již pátá série těchto společných kontrol, které jsou zaměřeny zejména na prodej alkoholu dětem a hraní hazardních her. Současně však monitorují stav dodržování povinností stanovených předpisy o požární ochraně. V letošním roce bylo rozhodnuto oblast kontroly navíc rozšířit o subjekty provozující hazardní hry a prodej alkoholu v  gastroprovozech, supermarketech, nebo večerkách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

22:14 ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

Bankovní rada na svém jednání o finanční stabilitě rozhodla ponechat sazbu proticyklické kapitálové …