HZS ČR: Mistrovství republiky záchranných psů

15.09.2019 16:15 | Zprávy

Jerry ze Staré Výšiny, Baymee Yetti ze Schwarzenbergských strání a Argo von Schwabenitz – to jsou vítězové Mistrovství republiky záchranných psů.

HZS ČR: Mistrovství republiky záchranných psů
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Skončilo Mistrovství republiky záchranných psů, které probíhalo od 6. září v Mimoni (Ralsko). Na 10 týmů čekalo v průběhu dvou dnů sutinové i plošné vyhledávání a to jak ve dne, tak v noci.

Kynologický tým se skládá z vedoucího týmu, psovoda na sutinové vyhledávání a psovoda na plošné vyhledávání. Hlavní činností vedoucího kynologického týmu je koordinace a spolupráce celého týmu při plnění zadaných úkolů.

Zde jsou výsledky:

Jednotlivci sutinové vyhledávání:
1. Karel Šplíchal (Svaz záchranných brigád kynologů ČR )
2. Lenka Navrátilová (Kynologická záchranná jednotka)
3. Pavel Viták (Hasičský záchranný sbor ČR)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Kolik bysme podle vás měli dávat na obranu?

Jste pro navýšení rozpočtu na obranu na 5% HDP? Pokud ano, kde na to vzít? To je totiž podle mě to klíčové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Výsadba plodonosných keřů pro nový větrolam v krajině

20:16 Nadace ČEZ: Výsadba plodonosných keřů pro nový větrolam v krajině

Myslivecký spolek Horní Heřmanice získal od Nadace ČEZ finanční podporu ve výši 90?000 korun na výsa…