HZS: Česká republika posílá na Ukrajinu další humanitární pomoc

07.06.2022 17:56 | Tisková zpráva

Dnes kolem 8. hodiny ranní vyrazila směr Košice další humanitární pomoc České republiky pro Ukrajinu. Vlak, který čítá 38 vagónů, míří do stanice Košice – Haniska, kde se nachází HUB pro příjem humanitární pomoci z Evropské unie.

HZS: Česká republika posílá na Ukrajinu další humanitární pomoc
Foto: HZS ČR
Popisek: logo Hasičského záchranného sboru České republiky

Zaměstnanci Skladovacího a opravárenského zařízení HZS ČR (SOZ HZS ČR) spolu se zaměstnanci Správy státních hmotných rezerv naložili celkem 1206 palet obsahujících jak zdravotnické ochranné pomůcky tak hasičské a pracovní oblečení, obuv.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Tisková zpráva

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Nedostatek vody zastavuje Splouvání Vltavy

22:03 NP Šumava: Nedostatek vody zastavuje Splouvání Vltavy

Hladina Teplé Vltavy na odečtu na Soumarském Mostě letos vykazuje rekordní hodnoty.