Hasičský záchranný sbor: Hasiči rozvezou antigenní testy pro školy do všech krajů

19.01.2022 19:38 | Tisková zpráva

Hasiči ze Záchranného útvaru HZS ČR a Skladovacího a opravárenského zařízení HZS ČR v následujících dnech rozvezou po celé republice více než 3,6 milionu antigenních testů pro školy.

Hasičský záchranný sbor: Hasiči rozvezou antigenní testy pro školy do všech krajů
Foto: HZS ČR
Popisek: logo Hasičského záchranného sboru České republiky

Ve středu, 19. ledna 2022, v půl sedmé ráno, na základě žádosti Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zahájí hasiči ze Záchranného útvaru HZS ČR rozvoz antigenních testů určených pro školy. Ze skladu SSHR v Poleradech rozvezou hasiči více než 2 miliony testů na 125 paletách do sedmi krajů pěti nákladními automobily a dvěma soupravy tahačů s návěsem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Náměstci

Proč máte stále náměstky, kteří pobírají nemalý plat, když už je vláda v demisi? K čemu jsou? A bylo tomu tak vždy nebo jen teď za vás? Chápu, že vy ve funkci zůstáváte a máte plat. A ještě by mě zajímalo, zda mají ministři nějaké ,,odchodné“ po skončení mandátu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Tůně u mikulčického hradiště ukrývají cenné rostliny i bezobratlé

13:33 AOPK ČR: Tůně u mikulčického hradiště ukrývají cenné rostliny i bezobratlé

Padesát druhů mokřadních a vodních rostlin, 31 druhů planktonních korýšů a 56 dalších druhů vodních …