Hejtman Netolický: Je nezbytné, aby ochrana hasičů byla na úrovni 21. století

21.08.2017 14:12 | Zprávy

Pomoc Pardubického kraje na Zakarpatí se nezaměřuje pouze na rekonstrukce školek a škol, ale rozvíjí se také spolupráce na úrovni hasičů.

Hejtman Netolický: Je nezbytné, aby ochrana hasičů byla na úrovni 21. století
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický

V rámci návštěvy Zakarpatské oblasti proto členové Zastupitelstva Pardubického kraje předali v Chustu darem osm kompletních sad osobních ochranných prostředků složených ze zásahového obleku, obuvi, přilby, rukavic a polohovacího pásu. Ty budou distribuovány na vybrané stanice v Zakarpatské oblasti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna dodala tramvajové výhybky do německého Berlína a Hannoveru

7:14 Pražská strojírna dodala tramvajové výhybky do německého Berlína a Hannoveru

Pražská strojírna dokončila dvě významné zakázky pro dva německé dopravní podniky.