Holding CZECHOSLOVAK GROUP podpoří karlovarský filmový festival

21.06.2017 11:19

Od 30. června do 8. července se uskuteční již 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě se letos uskuteční za podpory holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP podpoří karlovarský filmový festival
Foto: Czechoslovak Group
Popisek: Czechoslovak Group (CSG)

„Jsme český holding, do kterého patří tradiční české značky, proto jsme se rozhodli podpořit jednu z nejprestižnějších a tradičních kulturních akcí, která se v ČR koná. Těší nás, že můžeme filmovým fanouškům v Karlových Varech představit vozidla společnosti TATRA TRUCKS nebo tradiční české hodinky značky PRIM,“ říká manažer marketingu holdingu CZECHOSLOVAK GROUP Lukáš Novotný.

Od 4. do 8. července proběhne prezentace vozidel společnosti TATRA TRUCKS v Tatra Zóně, kde představí hned několik exponátů. Konkrétně nové vozidlo TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT, vytvořené u příležitosti 120. výročí zahájení výroby automobilů v Kopřivnici, dále historické vozidlo TATRA 148 či závodní speciál TATRA 815 účastnící se slavné dakarské rallye v Africe. Návštěvníci se mohou také těšit na každodenní autogramiádu několikanásobného účastníka Rallye Dakar a trojnásobného vítěze Africa Eco Race Tomáše Tomečka.

V rámci prezentace holdingu CZECHOSLOVAK GROUP na karlovarském filmovém festivalu budou po celou dobu konání prezentovány hodinky PRIM společnosti ELTON hodinářská. „Hodinky PRIM jsou tradiční českou značkou náramkových hodinek, které Češi dobře znají, a nosí je například i prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška,“ dodává Lukáš Novotný.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největším filmovým festivalem v České republice a nejprestižnější akcí svého druhu ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A, například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně nebo Benátkách. Festival představuje každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní herci i filmoví tvůrci, letos například herec Casey Affleck, držitel Oscara za film Místo u moře, nebo herečka a producentka Uma Thurman.

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP (zkráceně CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti obranné i civilní průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej vojenských a speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů, munice, strojírenských produktů pro automobilový, železniční a letecký průmysl či brzdových systémů pro kolejová vozidla, stejně jako silniční dopravní a logistické služby. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP v roce 2015 vygenerovaly tržby v hodnotě 13,6 mld. Kč a v současnosti zaměstnávají přes 6 tisíc pracovníků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ERÚ vydal nové cenové rozhodnutí pro teplárenství

22:50 ERÚ vydal nové cenové rozhodnutí pro teplárenství

Stanovení přiměřeného zisku, přesnější podmínky kalkulace cen či jasné vymezení nákladů uplatnitelný…