Hospodářská komora chystá podnikatelskou misi na Filipíny

24.01.2023 15:13 | Tisková zpráva

Hospodářská komora České republiky chce oživit obchodní výměnu mezi Českou republikou a Filipínskou republikou a posílit postavení českých firem na tamním trhu.

Hospodářská komora chystá podnikatelskou misi na Filipíny
Foto: HK ČR
Popisek: Hospodářská komora České republiky

V hlavní městě Manila i v dalších městech tohoto ostrovního státu v jihovýchodní Asii připravuje ve dnech 12. až 18. února podnikatelská fóra a dvoustranná jednání českých a filipínských podniků. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Český les má novou přírodní rezervaci. Žije v ní i rys ostrovid

22:31 AOPK ČR: Český les má novou přírodní rezervaci. Žije v ní i rys ostrovid

Po více než patnácti letech od prvního záměru byla v chráněné krajinné oblasti Český les vyhlášena n…