Hrad: Porada expertního týmu prezidenta republiky

14.10.2019 8:23 | Zprávy

V Lánech se v neděli dne 13. října 2019 uskutečnilo jednání expertního týmu prezidenta republiky Miloše Zemana za účasti předsedy vlády Andreje Babiše.

Hrad: Porada expertního týmu prezidenta republiky
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Expertní tým se zabýval strategií Visegrádské čtyřky při dalších vyjednáváních s Evropskou komisí. Odsoudil zelený fanatismus, který je novým náboženstvím a může ohrožovat ekonomický rozvoj evropských zemí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Podíl penzijních nároků na HDP v roce 2024 mírně klesl

16:08 ČSÚ: Podíl penzijních nároků na HDP v roce 2024 mírně klesl

Celková hodnota penzijních nároků ke konci roku 2024 dosáhla úrovně 279,7 % HDP, což představuje opr…