Hrad: Prezident republiky jmenoval rektora

02.12.2020 15:16 | Zprávy

Prezident Zeman jmenoval Ing. Vojtěcha Stehela, PhD., MBA, rektorem Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích.

Hrad: Prezident republiky jmenoval rektora
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval ve středu dne 2. prosince 2020 na návrh Akademického senátu Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích Ing. Vojtěcha Stehela, PhD., MBA, rektorem Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Podle vás je prezident apolitický?

Podle vás dělá vláda z prezidenta lídra opozice, ale neudělal ho on sám, když prohlásil, že bude zřejmě obhajovat jako protiváha této vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Mikulečský potok meandruje krajinou, která tak nevysychá

22:28 Lesy ČR: Mikulečský potok meandruje krajinou, která tak nevysychá

Mikulečský potok mezi obcemi Opatovec a Mikuleč na Svitavsku v Pardubickém kraji nově meandruje kraj…