Hrad: Prezident republiky vysílá Hradní stráž na pomoc postiženým katastrofou

25.06.2021 11:48 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman v pátek dne 25. června 2021 rozhodl o vyslání vojáků Hradní stráže do oblasti postižené náhlou přírodní katastrofou, aby zde pomohli občanům s odstraňováním následků řádění přírodního živlu.

Hrad: Prezident republiky vysílá Hradní stráž na pomoc postiženým katastrofou
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky vyslovuje nesmírnou lítost nad ztrátou lidských životů, vyjadřuje hlubokou soustrast pozůstalým po obětech, přeje brzké uzdravení zraněným a vyjadřuje solidaritu s občany, kteří následkům přírodní katastrofy čelí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle vás je napadení Ukrajiny Ruskem ospravedlnitelné?

Vážně myslíte, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO? Proč by se nemohlo rozšiřovat? A chápu vás dobře, že tak Rusko bylo v právu Ukrajinu napadnout a snažit se zmocnit jeho území? Ostatně i kdyby byla pravda to, co jste řekl, proč by za rozšiřování NATO měla nést následky právě Ukrajina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Česko potřebuje chytrou, bezpečnou a řízenou pracovní migraci

10:34 Hospodářská komora: Česko potřebuje chytrou, bezpečnou a řízenou pracovní migraci

Český trh práce naráží na hranici svých možností a bez zahraničních pracovníků nebude možné udržet c…