Hrad: Prezident republiky zaslal kondolenci americkému prezidentovi

25.05.2022 12:39 | Tisková zpráva

Prezident republiky Miloš Zeman zaslal ve středu dne 25. května 2022 kondolenční dopis Josephu Robinette Bidenovi, prezidentovi Spojených států amerických.

Hrad: Prezident republiky zaslal kondolenci americkému prezidentovi
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Vážený pane prezidente,

s velkou lítostí a smutkem jsem přijal zprávy o střelbě v Texasu, která přinesla smrt mnoha nevinných obětí. Neštěstí je o to strašnější, že se jednalo o děti a mladé lidi, kteří měli život před sebou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Velký úspěch českého jaderného průmyslu

16:18 ČEZ: Velký úspěch českého jaderného průmyslu

Tradiční česká jaderná společnost Škoda JS se připravuje na výrobu a dodávky klíčových komponent jad…