Hrad: Smluvní dokumenty, podepsané v Čínské lidové republice

26.04.2019 15:18

U příležitosti konání hospodářského fóra v Pekingu byly v pátek dne 26. dubna 2019 podepsány, za účasti prezidenta republiky Miloše Zemana, následující smluvní dokumenty mezi zástupci České republiky a Čínské lidové republiky:

Hrad: Smluvní dokumenty, podepsané v Čínské lidové republice
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR
reklama

1) Memorandum o porozumění o společném přístupu ke spolupráci v energetickém sektoru mezi společností China Huaneng Group. Co. Ltd a společností Sev.en Energy AG.

2) Dohoda o rozvoji česko-čínského programu ledního hokeje mezi Českou hokejovou akademií, týmem Rytíři Kladno, Českou hokejovou asociací a Čínskou hokejovou asociací, Pekingskou sportovní univerzitou, Čínskou hokejovou akademií.

3) Memorandum o porozumění mezi JD.com a CzechTrade na spolupráci v e-commerce.

4) Dohoda na třetí rozvojové fázi „Kritické plánování“ na česko-čínském letadlu D6.

5) Výhradní licencovaná dohoda mezi Shangahai Miaojiang Sporting Goods Co., Ltd. a Alpine Pro na výrobu a prodej kolekcí ne-lyžařského vybavení Alpine Pro v Číně.

6) Dohoda o zřízení „Nového čínsko-českého technologického parku na zpracování surového koksu“ v Changzhi, Shanxi Province zaměřenou na rozvoj ekologicky udržitelného uhlí.

7) Dohoda na dlouhotrvající spolupráci v oblasti průmyslu uhelných dolů na dodávky náhradních dílů důlního zařízení od společnosti Ferrit pro China National Coal Development Co., Ltd.

8) Smlouva mezi společností Ferrit a Sichuan Jiahua Machinery Co., Ltd. o střešní konstrukci pro uhelné doly během těžby uhlí.

9) Memorandum o porozumění mezi BV Trade a Zhejiang Leapmotor Technology o společném rozvoji obchodu s elektrickými vozy.

10) Dohoda mezi Farmou pro všechny a Xiamen Top-Succeed Electronics Technology k výstavbě akvaponických farem. Jejich rozvojem a propagací k ochraně životního prostředí a produkování zdravého jídla.

11) Memorandum o porozumění mezi Čerozfrucht s.r.o. a Xiamen Eve Trading Co., Ltd. o uvedení nového druhu citrusů na český trh.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hlubuček (STAN): Stanové městečko pro karanténu lidí bez domova vyrostlo v Troji

13:27 Hlubuček (STAN): Stanové městečko pro karanténu lidí bez domova vyrostlo v Troji

Lidé bez domova nebo lidé vykázaní z domova pro domácí násilí s podezřením na nákazu COVID-19 budou…