Institut Aleny Vitáskové: Spravedlnost a vymahatelnost práva - Žijeme v právním státě

11.08.2020 18:52 | Zprávy

Pozvánka na seminář

Institut Aleny Vitáskové: Spravedlnost a vymahatelnost práva - Žijeme v právním státě
Foto: Repro XTV
Popisek: Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na přelomový odborný seminář, který se bude zabývat problematikou aktuálního stavu v oblasti justice, zejména s ohledem na systémové nastavení vymahatelnosti práva a přístupu občanů a firem ke spravedlnosti.

Rezervujte si, prosím, svůj čas na níže uvedený termín. Podrobný program (včetně seznamu přednášejících) bude předložen v druhé polovině srpna 2020.

Seminář pořádá poslanec Jiří Kobza ve spolupráci s Institutem Aleny Vitáskové z. s. (IAV), Ochrana lidských práv a svobod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

K čemu je dobrý nějaký zmocněnec pro cokoliv?

O co jiného jde, než o jakousi trafiku? A proč tolik lpíte na nějaké funkci? Vždyť přeci pro lidi toho snad můžete udělat dost i jako poslanec nebo proč jste vlastně kandidoval? A co jste zatím jako poslanec dokázal? Zatím mi přijde, že řešíte jen sám sebe

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha pokračuje v přípravách na Olympiádu dětí a mládeže 2026

22:33 MHMP: Praha pokračuje v přípravách na Olympiádu dětí a mládeže 2026

V Praze se uskutečnilo další zasedání řídícího výboru Olympiády dětí a mládeže 2026 (ODM 2026) za úč…