Jablonec nad Nisou: Jarní úklid potrvá devět týdnů

17.03.2023 11:07 | Tisková zpráva
autor: PV

Jarní úklid jabloneckých ulic a chodníků začne v pondělí 20. března. Vzhledem k vývoji počasí zahájily Technické služby Jablonec předmetání už v úterý 15. března. Úklid začne tradičně v centru a skončí v okolí Vrchlického sadů, v případě příznivého počasí potrvá devět týdnů.

Jablonec nad Nisou: Jarní úklid potrvá devět týdnů
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou

„Ačkoliv jarní úklid začne v Jablonci až od 20. dubna, vzhledem k příznivému počasí jsme se s technickými službami dohodli na prvním předmetání už tento týden,“ upozorňuje jablonecký náměstek pro správu majetku Petr Roubíček s tím, že skutečné zahájení jarního úklidu závisí vždy na počasí. „Zároveň bych rád požádal občany, aby se řídili oznámením o termínu úklidu, které TSJ vždy s předstihem vyvěšují, a přeparkovali včas svá vozidla. Právě to nám totiž každý rok úklid města značně komplikuje,“ apeluje na jablonecké řidiče Roubíček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Budoucí tunel mezi Dejvicemi a Veleslavínem získal zelené razítko EIA

7:16 Správa železnic: Budoucí tunel mezi Dejvicemi a Veleslavínem získal zelené razítko EIA

Klíčová část projektu Praha – Letiště – Kladno se může posunout do další fáze příprav. Ministerstvo …