Jiří Rabiec je nově ekonomickým ředitelem skupiny CE Industries a členem představenstva

20.06.2023 13:46 | Tisková zpráva

Ekonomickým ředitelem skupiny CE Industries se v rámci interních změn stal Jiří Rabiec, který dosud ve skupině působil jako manažer controllingu a konsolidací. Zároveň se stává členem představenstva holdingu.

Jiří Rabiec je nově ekonomickým ředitelem skupiny CE Industries a členem představenstva
Foto: CE Industries
Popisek: CE Industries - logo

Na své dosavadní pozici se kromě integrace holdingových pravidel reportingu v rámci zahraničních akvizic a konsolidací podílel na preakvizičních projektech ve všech oblastech činnosti CE Industries.

„Jsem zejména vděčný za důvěru ze strany vedení skupiny. Vyjma širší zodpovědnosti vnímám velmi silně potřebu nastavovat a řídit procesy v našem rychle se rozvíjejícím holdingu s důrazem na jejich flexibilitu, přinesenou hodnotu a efektivitu práce lidí nejen ve finančním týmu,“ říká Jiří Rabiec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Nová filmová soutěž dává šanci mladým

22:03 Ministerstvo dopravy: Nová filmová soutěž dává šanci mladým

Česká cesta do vesmíru dostává nový rozměr, a to kreativní a filmový.