Jubilejní 10. ročník konference o médiích, tvorbě a digitalizaci DIGIMEDIA opět v České televizi

22. 4. 2015 17:51

Za podpory Ministerstva průmyslu ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Českého rozhlasu, Českého telekomunikačního úřadu a dalších partnerů se ve středu 20. května uskuteční jubilejní 10. ročník konference DIGIMEDIA v České televizi. Konference o digitalizaci, médiích a tvorbě je účinnou platformou pro setkání a výměnu informací všech důležitých subjektů na českém trhu.

Jubilejní 10. ročník konference o médiích, tvorbě a digitalizaci DIGIMEDIA opět v České televizi
Foto: DIGIMEDIA
Popisek: DIGIMEDIA

Velmi aktuálním tématem programu konference DIGIMEDIA 2015 je problematika DVB-T2, nové mediální zákony a další aktuální otázky, ke kterým se můžete vyjádřit a zapojit se do diskuze s dalšími hosty - lídry televizí, mediální branže, státních regulátorů a dalších hostů.

Hlavním zahraničním hostem bude zástupce komisaře pro digitální ekonomiku Günthera H. Oettingera pan Andreas Roever, ředitel Útvaru regulace, koordinace a obchodu Evropské komise z Generálního ředitelství pro komunikační sítě, obsah a technologie v Bruselu. V interaktivních panelech vystoupí mimo jiné zástupci hlavních aktérů českého digitalizačního procesu:  Česká televize, TV Nova, TV Prima, Český rozhlas, České radiokomunikace, zástupci nadnárodních satelitních a kabelových provozovatelů a další hosté.

Je digitalizace koncem, nebo začátkem terestrického vysílání? Jaký je udržitelný rozvoj televizní a rozhlasové digitalizace? Přesouvá se televizní vysílání na internet? Jaké jsou nové obchodní modely? Na tyto a další otázky se bude snažit najít odpověď letošní DIGIMEDIA, kterou pořádá Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace.

Program konference zde.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

CzechTourism: Česko hlasuje za Safari pivovar

22:11 CzechTourism: Česko hlasuje za Safari pivovar

Safari Pivovar ve Dvoře Králové se stal absolutním vítězem sedmého ročníku soutěže agentury CzechTou…