Karel Gott byl hvězdným hostem narozeninového koncertu Heleny Vondráčkové v Bratislavě

23.10.2017 21:00 | Zprávy

V rámci jubilejního roku má za sebou zpěvačka Helena Vondráčková další narozeninový koncert! Tentokrát na bratislavském stadionu Ondreje Nepely, kam ji přišla popřát řada hvězd v čele s Karlem Gottem.

Karel Gott byl hvězdným hostem narozeninového koncertu Heleny Vondráčkové v Bratislavě
Foto: Patrik Ratajský
Popisek: Helena Vondráčková a Karel Gott

Vyprodaná hala, do které dorazilo přes devět tisíc lidí, viděla přes tři hodiny trvající show. "Byl to nádherný koncert a moc děkuji všem fanoušků, kteří na něj dorazili, protože vytvořili naprosto úžasnou atmosféru. V publiku jsem viděla úsměv i dojetí, bylo to fantastické," řekla Helena Vondráčková.

"Dramaturgii koncertu jsem si dělala sama, včetně výběru hostů. Zazpívala jsem si mimo jiné s šestiletou holčičkou Limu, která mne obdivuje a miluje moji píseň Pátá. S Vašo Patejdlem jsem si dala duet Hudba je v nás a se Sisou Sklovskou Proud Mary. Popřát mi také přišel Milan Lasica. Zpívat nechtěl, ale zavzpomínali jsme např. na mé účinkování ve slavném pořadu, který dělal s Júliusem Satinským," popsala zpěvačka.

Helena Vondráčková a Vašo Patejdl

Ta si také na bratislavské show zastepovala s mistrem světa ve stepu Tomášem Slavíčkem a jeho Tap Academy Prague. S tanečníky to rozjela i při nové písni Jablko a se slavnou slovenskou vokální skupikou Fragile naservírovala vyprodané hale svůj velký hit Dvě malá křídla tu nejsou. To vše za doprovodu Charlie Bandu rozšířeného o smyčové nástroje a klavírustu Pavla Větrovce.

Helena Vondráčková a Milan Lasica

Dojemným okamžikem koncertu byl duet Heleny Vondráčkové s Waldemarem Matuškou To se nikdo neví. Matuška díky archivnímu snímku zpíval z obrazovky, Helena ho doplňovala životě z jeviště. "Úplně mne to dojalo a viděla jsem slzy i v publiku," podotkla zpěvačka.

Helena Vondráčková a Karel Gott

Další dojemný okamžik přišel vzápětí. Zlatým hřebem večera byl totiž Karel Gott, který se s Helenou Vondráčkovou vrátil na jedno jeviště po dlouhých deseti letech. "Jsem moc ráda, že Karel přijal mé pozvání. Skvěle zpíval, měl vynikající náladu... Nejprve jsme si zazpívali duet Jen pár večerů, při kterém mne dokonce vyzval k tanci. Pak jsem mu řekla, že se tiše odporoučím - to on mi říkával na našich turné v roce 2002 a 2003, když mne nechával na pódiu - a následně zazpíval lidem své písně Být stále mlád a Mám rozprávkový dóm. Já jsem se pak k němu vrátila a za ovací ve stoje jsme si dali náš společný Hit jen ty a já," popsala Helena.

Helena Vondráčková

„Velmi rád jsem přijal pozvání na sobotní narozeninový koncert Heleny Vondráčkové a mám radost z toho, že jsme se mohli opět potkat na jednom pódiu a společně si zazpívat. Helenu znám od jejích šestnácti let jako dívku od „Červené řeky", která se svou pílí systematicky vypracovávala k úspěchům, uměla si dobře vybrat repertoár, chodila na hodiny zpěvu a věděla, jak se v branži orientovat. Svým věrohodným a přirozeným způsobem si získala své posluchače u nás i ve světě, umí skvěle bavit své publikum a včera v Bratislavě dokázala, že je to skutečně dáma české populární hudby," řekl po koncertu Karel Gott.

Helena Vondráčková a skupina Fragile

Helena Vondráčková zkrátka odjíždí z Bratislavy plná dojmů. "Jsem nadšená z nádherné scény plné efektů a LED obrazovek, díky kterým měla každý píseň své obrazové a světelné téma. A nesmím zapomenout na senzační zvuk. Moc děkuji Silvi Production a celému týmu za skvělou přípravu tohoto koncertu," dodala Helena Vondráčková, která už se teď chystá na vyvrcholení svého narozeninového roku v pražské O2 areně. První samostatný koncert jí tam čeká už 20. ledna 2018.  

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

dezinformace

Co přesně je podle vás dezinformace? Nemyslíte, že by si to měl každý vyhodnotit sám? Myslíte, že pravda se pozná vždy na první pohled? Vždyť spousta věcí se prokáže až časem. To bylo třeba povyku, když byl někdo proti očkování proti covidu, protože lidi stejně neochrání a ejhle, za čas se ukázalo, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Návrh na obžalobu za poskytování informací z databází finanční správy

22:04 Policie ČR: Návrh na obžalobu za poskytování informací z databází finanční správy

Policisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCO…