Karel Gott hvězdou kampaně GOTT TO BE COOL na Prima COOL

11.12.2014 10:23

Jelikož je v tomto zimním čase brzy tma, všude vládne šeď a mrzutost, připravila Prima COOL pro své diváky duhovou a vskutku neotřelou kampaň s Karlem Gottem. Ten se divákům představí v neobvyklé roli. S humorem a nadhledem sobě vlastním totiž pro COOL natočil originální identy.

Karel Gott hvězdou kampaně GOTT TO BE COOL na Prima COOL
Foto: Hans Štembera
Popisek: Legenda Karel Gott
reklama

Kampaň s Karlem Gottem nese název GOTT TO BE COOL a je reminiscencí na grafiku 60. a 70. let. Mnohonásobný slavík v identech dokazuje, že má nejen božský hlas, ale i smysl pro humor, kdy si dokáže vystřelit i sám ze sebe. To skvěle ladí se stylem humoru a originální grafikou Prima COOL, což má zároveň obrovský virální potencionál.

Kde se ale vzala myšlenka na identy s Karlem Gottem? „Propojení je celkem nasnadě. Prima COOL je COOL už šest let, ale Karel Gott je COOL odjakživa,“ říká kreativní ředitel televize Prima Michal Pacina. „Vždycky mě těší, když dostanu sebemenší roli, když je to něco jiného než zpívání,“ dodává Mistr, který si při natáčení vedl jako profesionál. „Režírovat Karla Gotta je radost, protože Karel je nadšený herec. Jelikož to bylo vše točené na virtuálním pozadí, tak musel zapojit fantazii a dopadlo to skvěle,“ pochvaluje si spolupráci režisér Filip Racek.

Kampaň GOTT TO BE COOL můžete na obrazovkách vidět až do konce ledna příštího roku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Klienti sociálních služeb s omezenou svéprávností mají právo na úplné a přístupné informace o očkování proti COVID-19

13:50 Veřejný ochránce práv: Klienti sociálních služeb s omezenou svéprávností mají právo na úplné a přístupné informace o očkování proti COVID-19

Na základě dotazů ze strany poskytovatelů sociálních služeb připravila zástupkyně ombudsmana Monika …