Kaumy představuje nové čekankové Flapjacky v šesti příchutích

21.03.2024 10:33 | Komerční článek

Český výrobce Čekankového originálu, společnost Kaumy, přichází s produktovou novinkou Flapjack 4Slim. Bezlepkové ovesné tyčinky bez přidaného cukru jako jediné na trhu obsahují také zdravý prospěšný výtažek z čekanky. K dostání budou v šesti příchutích.

Kaumy představuje nové čekankové Flapjacky v šesti příchutích
Foto: Kaumy
Popisek: Kaumy představuje nové čekankové Flapjacky v šesti příchutích

„Flapjacky, tedy měkké tyčinky z ovesných vloček, jsou velmi oblíbené ve Velké Británii, kde také vznikly. U nás ještě nejsou tolik známé, což je škoda, protože nabízí možnost přísunu kvalitních živin. Připravili jsme tyčinky tak, aby si je mohl vychutnat opravdu každý, tedy i lidé, kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou cukr, lepek či laktózu,“ vysvětluje brand manažerka firmy Kaumy Monika Vokřínková.

Flapjacky 4Slim jsou vyrobené z bezlepkových ovesných vloček a obsahují extrakt z kořene čekanky, přičemž obě složky jsou cenným zdrojem vlákniny. Díky tomu jsou flapjacky zdravou a chutnou svačinkou, která obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. V jedné tyčince najdeme až 16 procent doporučené denní dávky magnesia, tedy hořčíku, který hraje roli v mnoha tělesných funkcích, včetně svalové kontrakce, nervové funkce, trávení a krevního tlaku.

Ovesné tyčinky jsou dostupné v šesti variantách a to malina, brusinka, lískový oříšek, čokoláda, čokokokos a slaný karamel. „Příchutě jsme volili tak, aby si z nich mohl vybrat každý. Flapjacky jsou vhodné i pro děti, kojící a těhotné ženy, seniory, diabetiky, sportovce, prostě pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě a kvalitně. Naše ovesné tyčinky jsou také veganské a vyhovují tak vysokým nárokům na potraviny 21. století,“ dodává Monika Vokřínková.

Flapjacky 4Slim jsou nyní k dostání na nových webových stránkách Kaumy.cz a jejich e-shopu 4slim.cz, brzy budou také v obchodních řetězcích.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Mgr. Karel Krejza byl položen dotaz

dezinfománie

Dobrý den, zajímalo by mě, co si myslíte o tomto komentáři Zahradila -https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Zahradil-ODS-Zaznamenanihodne-vyrony-dezinfomanie-755567. Dále by mě zajímalo, co s těmi dezinformacemi pořád máte a co za ně vlastně považujete? Protože se zdá, že tato vl...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR doporučuje chovatelům na Vysočině zabezpečovat kvůli přítomnosti vlků hospodářská zvířata

22:04 AOPK ČR doporučuje chovatelům na Vysočině zabezpečovat kvůli přítomnosti vlků hospodářská zvířata

Vlci byli v novodobé historii poprvé na Vysočině zaznamenáni v roce 2016, vloni bylo potvrzeno naroz…