Klaudiánova nemocnice: Úrazová ambulance je na původním místě

13.03.2018 13:17

Od pondělí 12. března je opět ve svých původních prostorách úrazová ambulance Klaudiánovy nemocnice. Tato ambulance je součástí centrálního příjmu pacientů. Dočasně byla přesunuta v prostorách centrálního příjmu – v interní části. Důvodem byla modernizace původních prostor v rámci druhé etapy budování centrálního příjmu pacientů v budově H. Pro pacienty to znamená, že vstup do budovy je stále stejný. Telefonické kontakty jsou nadále stejné.

Klaudiánova nemocnice: Úrazová ambulance je na původním místě
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Na úrazové ambulanci došlo k výměně podlahy, podhledů, vzduchotechniky a především k drobné změně v rozložení místností a dveří. Vše pro větší komfort, a především zachování intimity vyšetřovaných pacientů.

Slavnostní otevření centrálního příjmu – interní části je naplánované na úterý 20. března. Následovat bude oficiální přestěhování interní části. Tímto dnem bude zahájena kompletní činnost centrálního příjmu v jednom místě nemocnice.

Již v tuto chvíli ale princip centrálního příjmu v nemocnici funguje – nikoliv však centralizovaně. Přesunem do těchto prostor dojde k výraznému zefektivnění práce zdravotníků a zjednodušení pro veřejnost. Přístup do prostor bude zachován – spojovací chodbou od hlavního vchodu z třídy Václava Klementa a od urgentního vstupu, kam lze přijet autem opět z třídy Václava Klementa. Tato cesta bude také sloužit pro vozy rychlé záchranné služby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Labe: Významné investiční akce s předpokladem zahájení v roce 2020

22:02 Povodí Labe: Významné investiční akce s předpokladem zahájení v roce 2020

Povodí Labe, státní podnik zveřejňuje „Přehled plánovaných významných investičních akcí s předpoklad…