Klaudiánova nemocnice dočasně přesunula úrazovou ambulanci

31.12.2017 13:37

Od pátku 29. prosince je dočasně přesunuta v Klaudiánově nemocnici úrazová ambulance do nových prostor Centrálního příjmu. Stěhování proběhlo v brzkých ranních hodinách a provoz ambulance nebyl ničím ohrožen.

Klaudiánova nemocnice dočasně přesunula úrazovou ambulanci
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi
reklama

Prostory čekárny jsou z části uzavřeny a přesunuty vedle recepce Centrálního příjmu. Pro pacienty to znamená, že vstup do budovy je stále stejný – centrální příjem se nachází naproti přes chodbu vedle úrazové ambulance.

V původních místnostech úrazovky (pravá část budovy H) se budou v rámci druhé etapy tyto prostory modernizovat (výměna podlahy, podhledů, vzduchotechniky, drobné změny v rozložení místností a dveří). Vše pro větší komfort, a především zachování intimity vyšetřovaných pacientů.

Po dokončení prací na chirurgické části se vrátí úrazová ambulance zpět do svých prostor a následovat bude oficiální přestěhování interní části. Tímto dnem bude zahájena kompletní činnost centrálního příjmu v jednom místě nemocnice. Již v tuto chvíli ale princip centrálního příjmu v nemocnici funguje – nikoliv však centralizovaně. Přesunem do těchto prostor dojde k výraznému zefektivnění práce zdravotníků a zjednodušení pro veřejnost.

Přístup do těchto prostor bude zachován – spojovací chodbou od hlavního vchodu z třídy Václava Klementa a od urgentního vstupu, kam lze přijet autem opět z třídy Václava Klementa. Tato cesta bude také sloužit pro vozy rychlé záchranné služby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Reakce na medializaci zvažovaných úsporných opatření

19:02 České dráhy: Reakce na medializaci zvažovaných úsporných opatření

V důsledku pandemie loni přišly České dráhy na tržbách o více než 4 miliardy korun a stále přicházej…