Klaudiánova nemocnice zahájila opravu úrazové ambulance

08.01.2018 13:47

V pátek 5. ledna byla v Klaudiánově nemocnici oficiálně zahájena oprava prostor úrazové ambulance (pravá část budovy H). Ta je od 29. prosince dočasně přesunuta do nových prostor centrálního příjmu.

Klaudiánova nemocnice zahájila opravu úrazové ambulance
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Prostory čekárny jsou z části uzavřeny a též přesunuty vedle recepce centrálního příjmu. Pro pacienty to znamená, že vstup do budovy je stále stejný – centrální příjem se nachází naproti přes chodbu vedle úrazové ambulance. Práce by měly skončit do konce února.

V pátek byly prostory kompletně vyklizeny a demontovány tak, aby zde o víkendu naplno začaly stavební práce. Úrazovka se dočká v rámci druhé etapy modernizace: vyměněna bude podlaha, podhledy, obklady a vzduchotechnika. Také dojde k drobné změně v rozložení místností a dveří. Vše pro větší komfort, a především zachování intimity vyšetřovaných pacientů. Po dokončení prací na chirurgické části se vrátí úrazová ambulance zpět do svých prostor a následovat bude oficiální přestěhování interní části.

Tímto dnem bude zahájena kompletní činnost centrálního příjmu v jednom místě nemocnice. Vše by mělo naplno fungovat od března. Již v tuto chvíli ale princip centrálního příjmu v nemocnici funguje – nikoliv však centralizovaně. Přesunem do těchto prostor dojde k výraznému zefektivnění práce zdravotníků a zjednodušení pro veřejnost.

Přístup do těchto prostor bude zachován – spojovací chodbou od hlavního vchodu z třídy Václava Klementa a od urgentního vstupu, kam lze přijet autem opět z třídy Václava Klementa. Tato cesta bude také sloužit pro vozy rychlé záchranné služby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

AMSP: Falešní průvodci a „bezplatné” služby kazí pověst profesionálům i republice

15:39 AMSP: Falešní průvodci a „bezplatné” služby kazí pověst profesionálům i republice

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) se ohrazuje proti poskytování průvodc…