Kovosvit MAS v dubnu uspořádá tradiční Zákaznické dny

19.03.2019 14:55

Strojírenská společnost Kovosvit MAS zve každoročně své zákazníky, obchodní partnery i zástupce médií na již tradiční Zákaznické dny. Letos se uskuteční v termínu 10. a 11. dubna v areálu podniku v jihočeském Sezimově Ústí.

Kovosvit MAS v dubnu uspořádá tradiční Zákaznické dny
Foto: Kovosvit MAS
Popisek: Kovosvit MAS

Na Zákaznických dnech Kovosvit ukazuje novinky ze své produkce, zájemci mají možnost spatřit v akci stroje v showroomu společnosti. Atraktivní jsou též prohlídky provozu včetně slévárny. Prezentaci má připravenou též divize MAS Automation, jež pro zákazníky přináší řešení automatizace a robotizace na klíč.

„Tyto Zákaznické dny jsou pro nás výjimečné především v tom ohledu, že Kovosvit MAS v letošním roce slaví 80 let od svého založení. V roce 1939 založil firmu v Sezimově Ústí Jan Antonín Baťa a „baťovský“ duch a tradice jsou, věříme, v našem podniku přítomny stále,“ říká Jan Hruška, manažer marketingu Kovosvitu MAS, a doplňuje: „Na Zákaznických dnech tradičně přivítáme ve dvou dnech přes šest set hostů z České republiky i ze zahraničí, kterým budeme v showroomu prezentovat celkem sedm strojů z naší produkce.“

Návštěvníci se mohou těšit zejména na nové modely soustruhu produkční řady KL, která byla poprvé prezentována na loňském Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Mezi dalšími významnými stroji, které návštěvníci uvidí v akci, bude high-tech pětiosé obráběcí centrum MCU450, které mělo premiéru na brněnském veletrhu v roce 2017. Chybět nebude ani funkční ukázka robotizace divize MAS Automation. Své produkty bude prezentovat také slévárna Kovosvitu. Kromě prohlídek podniku a odborných přednášek mají návštěvníci možnost během akce absolvovat celou řadu obchodních jednání.

O společnosti Kovosvit MAS, a. s.

Společnost má téměř osmdesátiletou tradici ve výrobě a vývoji obráběcích strojů. Je nositelem mnoha ocenění za technický přínos ve vývoji obráběcích strojů v České republice. Svým výrobním sortimentem se orientuje hlavně na subdodavatele pro automobilový, energetický, letecký a strojírenský průmysl. Kovosvit MAS nabízí svým zákazníkům komplexní služby, individuální řešení, flexibilitu a výrobky té nejvyšší kvality. V září roku 2016 vstoupila do Kovosvitu MAS jako strategický investor společnost INDUSTRY INNOVATION. Přestože INDUSTRY INNOVATION spolupracuje s holdingem CZECHOSLOVAK GROUP, působí samostatně a není členem tohoto holdingu, do něhož nepatří ani organizačně ani z hlediska manažerských procesů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MHMP: Praha prověří v zařízeních sociální péče protipožární zabezpečení

18:33 MHMP: Praha prověří v zařízeních sociální péče protipožární zabezpečení

Radní Milena Johnová vyjádřila upřímnou soustrast pozůstalým zemřelých klientů z domova pro osoby se…