Kraj Vysočina podpořil vydání užitečného průvodce

03.03.2015 14:32

Každý se někdy dostane do situace, kdy se v důsledku nemoci, úrazu nebo stáří musí postarat o sebe nebo své blízké. V takových případech všichni hledáme služby a rady, které nám péči usnadní. Hledáme stejné cesty, které už před námi hledali jiní, hledáme odpovědi na podobné otázky, hledáme, kdo nám pomůže, na co máme nárok apod. „Určitě si poradíte“ je název jednoduchého průvodce těmi nejběžnějšími situacemi.

Kraj Vysočina podpořil vydání užitečného průvodce
Foto: c-m-t.cz
Popisek: Jiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina
reklama

Průvodce bude postupně vycházet v jednotlivých krajích České republiky v knižní i v elektronické podobě. Kraj Vysočina je prvním krajem, kde publikace vychází. „Je to mimo jiné proto, že Kraj Vysočina dlouhodobě investuje do krajem zřizovaných zdravotnických i sociálních zařízení a zapojuje se do řady projektů směřujících ke zlepšení těchto služeb pro občany, za všechny jmenujme například Senior Pointy, Family Pointy či nedávno otevřenou Alzheimer poradnu ve Ždírci,“ uvedl k projektu radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Petr Krčál.

Publikace s názvem „Určitě si poradíte“ vznikla za podpory Kraje Vysočina a partnerů, kteří přináší služby a výrobky užitečné při řešení popisovaných situací.

Publikace bude k dispozici zdarma v nemocnicích, na sociálních odborech měst a obcí, na pobočkách zdravotních pojišťoven nebo České pojišťovny, ale také v případě zájmu na Senior a Family Pointech po celé Vysočině.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kr-vysocina.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Národní plán obnovy nedostatečně zohledňuje připomínky podnikatelské veřejnosti

8:24 Hospodářská komora: Národní plán obnovy nedostatečně zohledňuje připomínky podnikatelské veřejnosti

Národní plán obnovy, kterým chce Evropská unie v příštích letech pomoci ekonomikám členských zemí z …