Královéhradecký kraj: Aplikace IDS IREDO se inovuje podle přání uživatelů

6. 2. 2019 17:37

Již rok využívají cestující veřejnou dopravou ve východních Čech mobilní aplikaci IDS IREDO. Ta nyní přichází s několika inovacemi a připravuje se na podporu pro operační systém iOS od Applu.

Královéhradecký kraj: Aplikace IDS IREDO se inovuje podle přání uživatelů
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

„Aplikace IDS IREDO přechází na modernizovanou verzi, která nabízí nové funkce a lepší grafické zpracování. Ke změnám jsme přistoupili i na základě připomínek uživatelů,“ říká první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček odpovědný za oblast dopravy a silničního hospodářství.

Mezi nové prvky patří vyhledávání spoje pomocí dvou zastávek, kterými projíždí, a času odjezdu, dále nové zobrazení zvoleného spoje včetně nabídky dalších informací u jednotlivých zastávek, udržování historie vyhledávaných zastávek a také takzvaná Push notifikace. Jedná se o možnost nechat si z dispečinku zasílat různá upozornění podle přednastavené specifikace.

„Další novinkou bude zpřístupnění aplikace pro operační systém iOS od společnosti Apple. Tuto verzi chceme zpřístupnit po otestování zhruba v polovině dubna letošního roku,“ doplňuje náměstek hejtmana Pardubického kraje Michal Kortyš rovněž odpovědný za oblast dopravy.

Aplikace IDS IREDO funguje od ledna roku 2018 a denně ji využije až pět set uživatelů. Službu provozuje společnost OREDO, která integruje regionální dopravu v Královéhradeckém i Pardubickém kraji. Aplikaci je možné instalovat prostřednictvím Google Play.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TATRA TRUCKS získala ocenění School Friendly za projekt Tatra do škol

10:12 TATRA TRUCKS získala ocenění School Friendly za projekt Tatra do škol

V pondělí 9. prosince se konal jubilejní 20. ročník slavnostního společenského galavečera, nesoucího…