LIGS University nově otevírá Interactive Online programy DBA a PhD v několika jazykových mutacích

20.04.2014 12:27

LIGS University nově otevírá programy Interactive Online DBA a Interactive Online PhD v českém, slovenském, anglickém a ruském jazyce. Oba dva programy jsou poskytovány ve více specializacích. Po úspěšném ukončení obdrží absolventi diplom z americké LIGS University.

LIGS University nově otevírá Interactive Online programy DBA a PhD v několika jazykových mutacích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Studenti, ilustrační foto
reklama

„Program Interactive Online DBA (Doctor of Business Administration) představuje nejvyšší stupeň manažerského vzdělávání a je určen především manažerům na vyšších či top manažerských pozicích, kteří chtějí získat zkušenosti a znalosti na mezinárodní úrovni a dále se chtějí zaměřit na řešení reálných manažerských problémů ve vybrané oblasti dle zvolené specializace. Standardní délka programu je dva až tři roky. Zájemci o program Interactive Online DBA si mohou vybrat ze šesti specializací a studovat mohou v českém, slovenském, anglickém či ruském jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků. Podmínkou pro přijetí do programu je ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského či inženýrského stupně, minimálně pět let manažerské praxe a alespoň základní znalost anglického či jiného světového jazyka“, řekl PhDr. Pavel Makovský, Ph.D., MBA, Managing partner LIGS University. „Program Interactive Online DBA probíhá interactive online formou, proto je možné studium v programu zahájit kdykoliv v průběhu roku.“, doplnil Pavel Makovský.

K programu Interactive Online PhD poskytovaném LIGS University Pavel Makovský řekl: „Program Interactive Online PhD představuje nejvyšší stupeň vzdělávání a je určen především těm, kteří mají zájem věnovat se teoreticko-vědecké činnosti v různých oborech a oblastech a chtějí poznat a vědecko-výzkumnými metodami zkoumat, stanovovat, ověřovat či vyvracet stanovené hypotézy, a tím obohatit vědecký výzkum ve zvolené odbornosti. Standardní délka programu je dva až tři roky, resp. individuální, neboť záleží na studijním tempu každého účastníka programu a na zvládnutí všech studijních povinností. Zájemci o studium v programu Interactive Online PhD si mohou vybrat ze sedmi specializací a studovat mohou rovněž v českém, slovenském, anglickém či ruském jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků. Vzhledem k interactive online formě programu, mohou zájemci o studium zahájit program kdykoliv průběhu roku. Součástí programu je Vědecko-výzkumný modul, který se věnuje metodologii psaní vědecké práce a je přípravou pro práci disertační.“

Během studia v programech Interactive Online DBA a PhD navštěvují studenti odborné semináře a publikují odborné články. Oba dva programy jsou ukončeny zpracováním a obhajobou disertační práce před komisí. Po ukončení programu Interactive Online DBA a Interactive Online PhD obdrží úspěšní absolventi příslušný titul a diplom vydaný americkou LIGS University.

Stručně o LIGS University

LIGS University s kampusy v Honolulu na americké Hawaii a ve středoevropské Praze poskytuje manažerské programy BBA, MBA, MPA, MSc, DBA a PhD v mnoha specializacích blended learning formou, která výrazně zvyšuje efektivitu vzdělávání, nebo interactive online formou umožňující vzdělávat se kdykoliv a odkudkoliv na světě. Programy jsou poskytovány ve čtyřech jazykových mutacích - český, slovenský, anglický, ruský jazyk nebo v kombinaci těchto jazyků.

Více informací o LIGS University a programech naleznete na www.ligsuniversity.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: O cyklisty bude opět velmi dobře postaráno

8:24 Jihočeský kraj: O cyklisty bude opět velmi dobře postaráno

Rada Jihočeského kraje dnes na svém zasedání doporučila schválit individuální dotaci pro Nadaci Jiho…