Lesy ČR zakládají Klub nového lesa

07.10.2019 17:05 | Zprávy

Věrnostní program pro veřejnost, Klub nového lesa, zakládá v říjnu státní podnik Lesy České republiky. Členem se může stát kdokoli.

Lesy ČR zakládají Klub nového lesa
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a přihlásit se. Podnik ji aktivuje právě teď také proto, že kromě jiného usnadní 19. října účastníkům Dne za obnovu lesa navigaci na všechna místa, kde se akce koná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha zahajuje další kolo elektronických aukcí městských bytů

13:28 MHMP: Praha zahajuje další kolo elektronických aukcí městských bytů

Hlavní město připravilo další kolo elektronických aukcí na pronájem městských bytů. Do soutěže je te…