Lesy Praha: Praha z vodní hladiny - v říjnu startuje Rio Botičo a Rokytka Grande

06.10.2019 22:02 | Zprávy

Tradiční Rio Botičo a Rokytka Grande jsou po roce opět tady a desítky nadšených vodáků již stříhají metr, než budou moci vyrazit napříč velkoměstem na raftech, kánoích a kajacích. Brzy se jim naskytne pohled na Prahu pro mnohé zcela neznámý a jiný, takový, který uvidí pouze z vodní hladiny.

Lesy Praha: Praha z vodní hladiny - v říjnu startuje Rio Botičo a Rokytka Grande
Foto: Lesy Praha
Popisek: Lesy Praha

Už příští neděli 13. října se můžete i vy pustit do dobrodružství a poznat pražská zákoutí z jiné perspektivy na vlnách říčky Rokytky. A přesně o týden později vás k poměření sil vyzve i potok Botič.

Pro akce, které pořádá vodácká půjčovna Dronte (ZDE) a TJ Kotva Braník (ZDE), zajišťujeme sjízdnost potoků vypouštěním vody z Kyjského rybníka a Hostivařské přehrady.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Německo

Tvrdíte, že Německo výrazně přispívá k bezpečnosti Evropy. To myslíte vážně? Jak? Tím, že jsem zve muslimské migranty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM poslal na účet pro oběti trestných činů 197 milionů

22:08 ÚZSVM poslal na účet pro oběti trestných činů 197 milionů

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zaslal na zvláštní účet Ministerstva spravedlnosti …