Lesy Praha: Zvířecí pacienty můžete podpořit nákupem našich kalendářů nebo vykrajovátek

02.12.2022 19:38 | Tisková zpráva

Chcete podpořit toho, kdo to opravdu potřebuje, i když si o pomoc neumí sám říct? Nebo hledáte smysluplný dárek pro někoho ze svých blízkých? S obojím vám dokážeme poradit.

Lesy Praha: Zvířecí pacienty můžete podpořit nákupem našich kalendářů nebo vykrajovátek
Foto: Lesy Praha
Popisek: Lesy Praha

Tento týden jsme zahájili prodej nové sady našich charitativních zvířátkových vykrajovátek a také kalendářů na rok 2023 s fotografiemi pacientů naší Záchranné stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy. 

Anketa

Skončí válka na Ukrajině v roce 2023?

58%
42%
hlasovalo: 17003 lidí
Veškerý výtěžek z prodeje těchto produktů putuje na péči o zraněná a jinak handicapovaná divoká zvířata a na nákup krmení a vybavení. Můžete tak přispět na dobrou věc a ještě vyřešit některé z Ježíškových dilemat. Vykrajovátka i kalendář seženete přímo u nás ve stanici nebo na některém z našich prodejních míst.

Vykrajovátka na cukroví

Po kilech se o Vánocích nemusí jen přibírat, po kilech se dá taky pomáhat.  Přesně jedno takové „kilo“ stojí naše nová sada vykrajovátek, ideální na vánoční pečení. Loni jsme měli veverku, ježka a kachňátko, v letošním balíčku (jedna sada za 100 Kč) najdete vykrajovátka ve tvaru labutě, srnečka a zajíčka. (Rádi dodáváme, že součástí sady je taky povznášející pocit z dobrého skutku, takže i kdybyste potom náhodou snědli všechno, co s našimi vykrajovátky upečete, na váze to určitě nepoznáte, ale to si musí samozřejmě každý ověřit sám.

Charitativní vykrajovátka na cukroví

V balíčku najdete vykrajovátka ve tvaru labutě, srnečka a zajíčka
Nákupem podpoříte pacienty naší záchranné stanice

Kalendář Oči pražské přírody 2023

Každému fanouškovi divoké přírody určitě uděláte radost i naším novým kalendářem. Po celý rok 2023 budou po vás (nebo po tom, koho obdarujete) pokukovat Oči pražské přírody. Do kalendáře jsme vybrali 12 portrétů, které zblízka zachycují naše „modely“ a „modelky“ z řad zvířecích pacientů, o které se v záchranné stanici staráme a kterým se snažíme pomáhat vracet se zpátky do volné přírody. Například v lednu tak po vás hodí očkem poštolka obecná, v dubnu padnete do oka kachně divoké a během listopadu vás bude jako oko v hlavě střežit kalous ušatý. A kdo by se chtěl rovnou zeptat, tak ano, vzhledem k tomu, kolik každý rok přijmeme ježků, v kalendáři samozřejmě nemůžou chybět alespoň jedny „ježkovy voči“. Kalendář je nástěnný, má velikost A3 a stojí 225 Kč.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Covidová taškařice

Pěkný den, pane Pavle. V jednu chvíli se zdálo, že očkování proti Covidu bude povinné a neočkovaným bude odepřeno právo pracovat. Podpořil byste takové nařízení vlády?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Miliony pomohou záchranným stanicím, CITES i farmářům s ochranou stád před vlky

22:54 MŽP: Miliony pomohou záchranným stanicím, CITES i farmářům s ochranou stád před vlky

Ministerstvo životního prostředí (MŽP) dlouhodobě podporuje kvalitní péči o živočichy v záchranných …