Letiště Praha: Letecká společnost Ryanair zahájila novou linku do Varšavy

16.07.2021 22:11

Letecká společnost Ryanair zahájila provoz nového leteckého spojení z Prahy do Varšavy. Linka bude dostupná dvakrát týdně v rámci letového řádu obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021. Ten nabízí více než 100 letů týdně do 30 destinací.

Letiště Praha: Letecká společnost Ryanair zahájila novou linku do Varšavy
Foto: Archiv
Popisek: Letiště Praha - logo

Společnost Ryanair je i nadále odhodlána obnovovat konektivitu Prahy a oživovat spojení. S nástupem rušných letních měsíců července a srpna pomůže tato nová linka, společně s dalšími lety do evropských populárních prázdninových destinací, posílit letecký provoz a cestovní ruch v regionu v době, kdy v celé Evropě pokračují očkovací programy.

Anketa

Souhlasíte, aby se pokuty za opakované přestupky odečítaly ze sociálních dávek?

97%
1%
hlasovalo: 17399 lidí

Letový řád obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021 nabízí více než 100 letů operovaných na týdenní bázi, celkem 30 linek, jedno nové spojení do Varšavy, na letiště Modlin. Dále také lety do populárních evropských prázdninových destinací včetně Bari, Korfu, Malagy, Palmy de Mallorca, Rhodosu a Zadaru a víkendové pobyty v Bruselu, Kodani, Londýně, Milánu a Římě.

Čeští klienti si již nyní mohou rezervovat letní dovolenou za ještě nižší ceny (s garancí nulových poplatků za změnu letenky v případě změny plánů). K oslavě zavedení nové linky zahajuje společnost Ryanair prodej míst v letadlech na 549,- Kč pro cesty do října 2021. Letenky lze koupit do nedělní půlnoci 18. července na webových stránkách společnosti www.Ryanair.com.

„Jsme rádi, že můžeme oslavit náš první let na lince z Prahy do Varšavy, na letiště Modlin, kterou budeme provozovat dvakrát týdně,“ říká Olga Pawlonka, manažerka společnosti Ryanair pro prodej a marketing ve střední a východní Evropě a na Balkáně.

A dodává: "České rodiny a cestovatelé si nyní mohou zarezervovat zaslouženou letní dovolenou s vědomím, že pokud se jejich plány změní, mají možnost si datum cesty bezplatně posunout a to až do konce prosince 2021.  První let na své nové lince z Prahy slaví společnost Ryanair tím, že do prodeje uvolňuje místa za ceny začínající na pouhých 549,- Kč pro cesty do 31. října 2021. Místa v letadlech bude možné koupit do nedělní půlnoci 18. července. Za tak úžasné ceny se jistě rychle vyprodají, proto by cestující měli co nejdříve navštívit stránky www.ryanair.com, aby jim tato jedinečná nabídka neutekla."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Olomoučtí celníci odhalili nelegálně pracující cizince

22:54 Celní správa: Olomoučtí celníci odhalili nelegálně pracující cizince

?V průběhu tohoto týdne provedli olomoučtí celníci několik cílených kontrolních akcí, které se zaměř…