Letiště Praha spouští ve spolupráci s blogerkou Weef podcast ON AIR

07.02.2020 10:43

Letiště Praha uvedl první díl nového podcastu ON AIR. Letištními podcasty provází travel blogerka Veronika Bernard alias Weef, se kterou Letiště Praha dlouhodobě spolupracuje. Veronika hovoří se svými hosty přímo na letišti o cestování, cestovní inspiraci a motivaci, životní filozofii či zajímavých příbězích z cest.

Letiště Praha spouští ve spolupráci s blogerkou Weef podcast ON AIR
Foto: Archiv
Popisek: Letiště Praha - logo
reklama

V prvním podcastu se můžou posluchači těšit na rozhovor s Josefem Maršálkem, který momentálně účinkuje v oblíbeném pořadu Peče celá země. Premiéra nových dílů bude každou středu. Všechny podcasty budou dostupné na Spotify a Apple Podcasts.

Letiště Praha chce novým projektem přispět k budování sílícího trendu mluveného slova. „Podcast ON AIR má za cíl probudit v lidech touhu cestovat, objevovat a stavět na vlastních zkušenostech. Jsme velmi rádi, že na tomto projektu můžeme opět spolupracovat  s Veronikou Bernard, se kterou tak navazujeme na velmi úspěšný pořad Vylítávky vysílaný na našich sociálních sítích v minulém roce. Věříme, že i podcast ON AIR si najde své pravidelné posluchače,“ říká Ondřej Svoboda, manažer marketingu a korporátní identity Letiště Praha.

První podcast vyjde 5. února 2020 v 17:00 hod., další díly budou dostupné každou středu odpoledne. Hosté podcastů ON AIR jsou z řad známých cestovatelů, dobrodruhů, influencerů, ale i herců, sportovců, moderátorů a jiných lidí se zajímavým příběhem nebo poselstvím. V prvním díle se objeví Josef Maršálek, následně se mohou posluchači těšit například na Josefa Formánka, Matouše Vinše, Víta Přindiše, Moniku Benešovou, Nátálii Kotkovou, Jakuba Vágnera, Dana Přibáně či Zdeňka Pohlreicha. „Když mě Letiště Praha oslovilo s nápadem projektu ON AIR, neváhala jsem. Rozhovory se zajímavými lidmi jsou pro mě samotnou velkou dávkou inspirace a naši hosté v podcastech mají zážitků, humorných příběhů a cestovatelských tipů na rozdávání,“ dodává Veronika Bernard, travel blogerka a YouTuberka.

Všechny díly podcastů ON AIR budou dostupné na Spotify a Apple Podcasts. Zkrácená verze podcastů bude dostupná na YouTube Letiště Praha a Facebooku Letiště Praha, půjde o videa z letištního studia přímo v terminálovém gatu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Turistický spolek Lipenska: Obce dezinfikují veřejná prostranství a obchody i pro očekávané turisty

22:01 Turistický spolek Lipenska: Obce dezinfikují veřejná prostranství a obchody i pro očekávané turisty

Lipenské obce dezinfikují veřejné prostory – obchody, ulice, úřady, ale například i kanalizace. Oblí…