Liberecký kraj: Blíží se termín uzavření výtvarné soutěže „Vesmírný Ještěd“

23.08.2018 21:52

Oslavy dominanty Libereckého kraje jsou za dveřmi. U této příležitosti kraj vyhlásil také výtvarnou soutěž pro děti „Vesmírný Ještěd“. Ještě v prvním zářijovém týdnu přijímá Krajský úřad Libereckého kraje, Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu soutěžní obrázky.

Liberecký kraj: Blíží se termín uzavření výtvarné soutěže „Vesmírný Ještěd“
Foto: kraj-lbc.cz
Popisek: Liberecký kraj
reklama

„Chceme tímto způsobem motivovat děti, aby pustily uzdu své fantazii a Ještěd si představili jako vesmírnou loď nebo třeba vesmírné těleso. Samozřejmě, tím hlavním motivem je, aby děti a rodiče na Ještěd přišli a oslavili s námi 45 let od jeho otevření. Ještěd není samozřejmost. Je to mimořádná stavba, která k Liberci a celému kraji dnes už neodmyslitelně patří. Chtěli bychom, aby jej tak místní vnímali už od dětství a byli na něj hrdí“, poznamenává Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje s tím, že soutěž je určena dětem ve třech kategoriích, a to do 6 let, do 11 let a do 15 let.

Obrázky je možné zaslat do 8. září naskenované na email: katerina.horackova@kraj-lbc.cz nebo poštou na Krajský úřad Libereckého kraje, Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec. Obálku nezapomeňte označit nápisem „Soutěž“. U každého z obrázků musí být uvedeno jméno a příjmení autora, věk, kategorie, název díla a adresa.

Vítězové, kteří se umístí na prvním, druhém a třetím místě v jednotlivých kategoriích se mohou těšit na zajímavé odměny např. vstupenky do iQPARKU nebo iQLANDIE, od Decatlonu na batůžky a láhve nebo na Knížku Špalíček výletů se vstupenkami na různá místa Libereckého kraje, který věnuje Liberecký kraj a další ceny.

Podrobné informace jsou zveřejněny ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní knihovna: Virtuální výstava k výročí Akce K - Zkáza klášterních knihoven

14:52 Národní knihovna: Virtuální výstava k výročí Akce K - Zkáza klášterních knihoven

Unikátní virtuální výstavou připomene Národní knihovna ČR 70. výročí Akce K a Akce Ř – komunistickýc…