Liberecký kraj: Propagace sociálních služeb na Novoborsku

22. 2. 2019 17:05

V následující dnech bude probíhat propagace sociálních služeb, které působí na území Novoborska, formou krátkých videospotů v Městském kině v Novém Boru a v Nemocnici s poliklinikou v České Lípě.

Liberecký kraj: Propagace sociálních služeb na Novoborsku
Foto: kraj-lbc.cz
Popisek: Liberecký kraj

Svazek obcí Novoborska realizoval v loňském roce projekt za finančního přispění Libereckého kraje na podporu větší informovanosti o nabídce sociálních služeb na území Novoborska. V rámci tohoto projektu byly zhotoveny propagační materiály: skládací brožura s uvedením poskytovatelů sociálních služeb, které v území působí napříč cílovými skupinami: rodina a děti, děti a mládež, senioři, zdravotně znevýhodněné osoby a osoby ohrožené sociálním vyloučením. Dále byly zhotoveny DL letáky pro jednotlivé poskytovatele, kde jsou popsány služby, které jednotlivé organizace poskytují, včetně bližších kontaktů. Celkem působí na Novoborsku 22 poskytovatelů sociálních služeb. Propagační materiály jsou k dispozici na úřadech měst a obcí, u poskytovatelů, u lékařů, případně ostatních organizací.

V rámci projektu byl vytvořen krátký videospot, který je zaměřený na jednotlivé cílové skupiny občanů, kterým jsou sociální služby poskytovány. Tyto videospoty budou promítány v čekárnách lékařů v Nemocnici s poliklinikou v České Lípě, u praktických lékařů a v Městském kině v Novém Boru. Dále budou videospoty zveřejněny na webu Svazku obcí Novoborska, na webu členských obcí, budou předány poskytovatelům na Novoborsku k jejich prezentaci a zveřejněny budou rovněž na YouTube.

Cílem těchto propagačních materiálů je přiblížit široké veřejnosti možnosti využívání bohaté nabídky sociálních služeb občanům na území Novoborska.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uložením časové schránky ČNB ukončila oslavy 100 let koruny

14:20 Uložením časové schránky ČNB ukončila oslavy 100 let koruny

Za přítomnosti tří guvernérů byla ve čtvrtek 5. prosince 2019 do sousoší Světlonoše se lvem na střeš…