MHMP: Česká společnost AIDS pomoc obdrží od města sanitní vůz

18.04.2020 14:19 | Zprávy

Rada hlavního města Prahy rozhodla o bezúplatném převodu sanitního vozu Mercedes Benz 518 CDI od Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy (ZZS HMP) na organizaci Česká společnost AIDS pomoc. Ta o vyřazovaný vůz projevila zájem. Spolek vykonává veřejně prospěšnou činnost a je financován z dotací, darů a příspěvků.

MHMP: Česká společnost AIDS pomoc obdrží od města sanitní vůz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu na Mariánském náměstí

„Jsem velice rad, že majetek - tento automobil, který již nemá využití pro účely městských organizaci, ale je pořad využitelný - dostane nyní další poslání a bude moci sloužit společensky prospěšnému účelu. Myslím, že je to příklad správného nakládaní a absolutního zužitkovaní prostředků, které má město," uvedl radní hl. m. Prahy pro oblast majetku Jan Chabr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Nesem Vám noviny... od šimpanzů

16:14 Zoo Ostrava: Nesem Vám noviny... od šimpanzů

Ostravská šimpanzí skupina obývající Pavilon evoluce se v letošním roce rozrostla o dva jedince, obě…