MHMP: Informace o průjezdu nadměrného nákladu

24.11.2016 10:49 | Zprávy

Upozorňujeme na přepravu nadměrného nákladu přes část území hl. m. Prahy v noci z 24. na 25. listopadu a z 25. na 26. listopadu 2016. V obou případech jde o identickou soupravu vozidel s nákladem strojního zařízení. Soupravy mají velkou hmotnost (318 t) a zejména délku (52 m).

MHMP: Informace o průjezdu nadměrného nákladu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Trasa přepravy na území Prahy:
D11, Olomoucká - D0, Pražský okruh - sjezdem couvání protisměrem nájezdovou rampou na ul. Náchodská/Chlumecká, přejezd do protisměru a protisměrem sjezdovou rampou zpět na Pražský okruh, D0 - Pražský okruh, D0 - Novopacká - Kbelská - Cínovecká, D8

Předpokládaný čas přepravy:
1. Pátek 25. 11. 2016 v době od cca 01.00 do 03.00 hodin
2. Sobota 26. 11. 2016 v době od cca 01.00 do 03.00 hodin

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Štrasburský soud k církevním restitucím

7:23 Ministerstvo spravedlnosti: Štrasburský soud k církevním restitucím

Evropský soud pro lidská práva v rozsudku Suverénní řád Maltézských rytířů – České velkopřevorství p…