MHMP: Nahlédněte do kanceláře primátorky během Dne otevřených dveří

26. 10. 2017 12:08

V den státního svátku 28. října 2017 se veřejnosti otevřou úchvatné prostory Rezidence primátora hlavního města Prahy a budova Nové radnice na Mariánském náměstí od 9:00 do 18:00 hodin. Novinkou pro návštěvníky je možnost nahlédnout do kanceláře primátorky a provést až do dnešní 16. hodiny rezervaci on-line.

MHMP: Nahlédněte do kanceláře primátorky během Dne otevřených dveří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu
reklama

Rezidence primátora hlavního města Prahy

Rezidence primátora hlavního města Prahy není veřejnosti běžně přístupná a nyní máte jedinečnou možnost nahlédnout do prostor, které jsou dnes využívány především k oficiálním událostem a přijímání vzácných hostů Prahy. Spolu s vámi budou rezidencí procházet i průvodci, kteří vaši dvacetiminutovou prohlídku obohatí o zajímavý výklad.

Doporučujeme si zarezervovat prohlídku předem. Rezervaci lze provést buď on-line (ZDE) do dnešních 16:00 hodin, nebo v den konání akce přímo na místě v Rezidenci. Počet míst je však omezen.

Nová radnice

V Nové radnici sídlí Magistrát hl. m. Prahy a zasedají zde pražští zastupitelé. Přijďte se podívat do Velkého jednacího sálu, kde se konají zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy. Prostory Nové radnice budou pro vás otevřeny bez nutnosti předchozí rezervace.

Pracovna primátorky

V letošním roce jsme pro vás připravili novinku. Umožníme Vám nahlédnout do pracovny primátorky hlavního města Prahy, která není veřejnosti běžně přístupná. Doporučujeme si zarezervovat (ZDE) prohlídku předem. Rezervaci lze provést buď on-line do dnešních 16:00 hodin, nebo v den konání akce na místě. Počet míst je však omezen.

Více informací o Nové radnici ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Noční bourání dvou nadjezdů na D1 u Humpolce

18:49 Ministerstvo dopravy: Noční bourání dvou nadjezdů na D1 u Humpolce

V rámci modernizace D1 dojde k nočnímu zbourání svou nadjezdů na 83. a 88. kilometru a s tím souvise…