MMR: Aktualizaci č. 3 Politiky územního rozvoje ČR mohou připomínkovat obce i veřejnost

24. 3. 2019 17:06

Ministerstvo pro místní rozvoj zpracovalo návrh Aktualizace č. 3 Politiky územního rozvoje České republiky. Obce a veřejnost nyní mají možnost podávat písemné připomínky. Veřejné projednání se bude konat 25. března 2019 v Akademii veřejného investování Ministerstva pro místní rozvoj.

MMR: Aktualizaci č. 3 Politiky územního rozvoje ČR mohou připomínkovat obce i veřejnost
Foto: MMR
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj, logo

Politika územního rozvoje ČR je celostátním nástrojem územního plánování závazným pro navazující územně plánovací dokumentace krajů, resp. obcí a pro rozhodování v území. Aktualizace spočívá v uložení úkolu pro Zlínský kraj vymezit v zásadách územního rozvoje plochu umožňující využití území pro vodní dílo Vlachovice směřující k omezení nedostatku vody, ke snížení povodňových rizik a optimalizaci vodního režimu území v povodí řeky Vláry. Ministerstvo pro místní rozvoj má předložit Návrh Aktualizace č. 3 Politiky územního rozvoje České republiky vládě do konce září letošního roku.

Ministerstvo pořádá také veřejné projednání návrhu, které proběhne dne 25. března 2019, od 17:00 hod., v Akademii veřejného investování, která se nachází v budově MMR – vchod z ulice Pařížské, č. 935/4, 110 00, Praha 1 - Staré Město. Konečný termín pro podání písemných připomínek ze strany obcí a veřejnosti je do 10. dubna 2019. Více informací k návrhu Aktualizace č. 3 Politiky územního rozvoje České republiky, způsobu podávání připomínek ze strany obcí a veřejnosti a k místu a době konání veřejného projednání naleznete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze

22:49 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze

Další z řady setkání takzvaných individuálních projektů systémových, které jsou hrazeny z evropských…