MMR: Nová výzva IROP na zateplování bytových domů přinese výrazné administrativní zjednodušení

23.01.2018 19:50 | Zprávy

Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, v těchto dnech vyhlásil novou výzvu Energetické úspory v bytových domech III.

MMR: Nová výzva IROP na zateplování bytových domů přinese výrazné administrativní zjednodušení
Foto: MMR
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj, logo

Pro žadatele je připraveno celkem 3,5 miliardy korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj (EFRR) na zateplování, výměnu oken a dveří nebo výměnu zdroje tepla pro bytové domy mimo Prahu. Žádosti bude možné podávat od 2. února 2018.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Odmítáme jakoukoli snahu politicky zpochybňovat nezávislost

11:27 Česká televize: Odmítáme jakoukoli snahu politicky zpochybňovat nezávislost

Reakce České televize na zkreslená tvrzení poslance Jindřicha Rajchla k pořadu Události, komentáře